Liepos 23–24 dienomis Kyviškių aerodrome vyko Lietuvos standartinės (Advanced) kategorijos akrobatinio skraidymo čempionatas ir VGTU AGAI taurės akrobatinio skraidymo varžybos pagal A kategorijos programą.

Lietuvos akrobatinių skrydžių čempionato pagal standartinės kategorijos programą rezultatai:

Privalomajame pratime 1-ąją vietą užėmė Eltonas Meleckis, 2-ąją – Donaldas Bleifertas, 3-ąją – Tadas Maciulevičius;
Nežinomame pratime 1-ąją vietą užėmė Eltonas Meleckis, 2-ąją – Vytautas Vaičiulis, 3-ąją – Donaldas Bleifertas;
Bendroje įskaitoje 1-ąją vietą užėmė Eltonas Meleckis, 2-ąją – Donaldas Bleifertas, 3-ąją – Tadas Maciulevičius;

VGTU AGAI Taurės akrobatinio skraidymo varžybose pagal A kategorijos programą 1-ąją vietą užėmė Šarūnas Mačiulis, 2-ąją – Benas Laurinaitis, 3-ąją – Dovydas Valadkevičius.

Absoliučiu 2016 metų Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionu tapo Eltonas Meleckis.

Tarptautinės klasės akrobatinio skraidymo sporto meistrė, jaunųjų sportininkų instruktorė, trenerė Onutė Motiejūnaitė džiaugėsi, kad šiais metais kaip niekada anksčiau standartinės (Advanced) kategorijos varžybose dalyvavo daug jaunimo, kurie kiekvienais metais vis labiau tobulėja ir pretenduoja tapti stipria dabartinių akrobatinio skraidymo meistrų pamaina.